2012 Umre Fiyatları – Hac Umre Gidiş Dönüş Ücretleri

  Eklenme Tarihi : 03 Mart 2012 00:19
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Tüm Müslümanların hayal ettiği hac ve umre için 2012 fiyatları belli oldu. 2012 yılına girdik ve 2012 yılının ilk aylarında Hac’ca gitmek isteyen müslümanlar şimdiden hazırlıklara başladı. 11 Şubat’ta başlayan Kabe ziyareti ilk etapta temmuz ayının sonuna kadar sürecek. Ardından ikinci bir ziyaret gerçekleştirilerek Müslümanlığın görevi olan hac ve umre görevleri yerine getirilecek.

Otel fiyatlarına bakılacak olursa 1 kişinin 1 haftalık umre programı boyunca ortalama 1,500 Euro ödemesi gerektiği belirtildi. Ortalama bir rakam olan 1,500 avro oteline göre ve konaklanacak tarihe göre yukarı ve aşağı bir fiyat olabilmektedir.

Mekke ve Medine bulunan birçok otelden herhangi birini seçebilirsiniz. Bu oteller kişini bütçesine ve hac bölgesine uzaklığa göre değişen ücretleri kapsamaktadır.

Bin euro’ya 2-3 hafta arasında ibadet mekanın’da ekonomik olarak konaklamanız mümkün. Ayrıca bebekler içinde oldukça uygun konaklama fiyatları mevcut. Bebeklerden 1/3 fiyatı alan otellerden bazılarında ücret bile alınmamaktadır. 6 yaşın üzerindekiler için fiyat ise 2/3 olarak değişmektedir. Otellerde yer bulmak nerdeyse imkansız bu yüzden yerinizi 1 ay önceden ayırtmanız ve rezervasyon işleminizi yaptırmanız gerekmektedir.

2012 yılında Türkiye’den Umre’ye yaklaşık 500 bin kişinin gitmesi beklenirken önceki sene 400 bin kadar kişinin umre’ye gittiği resmi açıklamalardır.

Tüm Müslüman Aleminin İbadetlerini Allah Kabul Etsin diliyoruz.

Sponsorlu Baglantılar

Kelimeler :

  • umre 2013 almanya
  • ümre 2013 almanya fiyatlari
  • hac 2013 almanya
  • 2012 umre
  • 2013 umre fiyatları almanya

Diğer Haberler
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Sinem Özgenoğlu Fotoğrafları
POPÜLER HABERLER
GALERİ
Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy Fotoğrafları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
Elidor Miss Turkey Güzelleri 2014
One Direction Kimdir? Fotoğrafları
GAZETE MANŞETLERİ
REKLAMLAR
SOSYAL AĞLAR
REKLAMLAR