Survivor ANIL TETiK Resimleri – Foto Galeri

  Eklenme Tarihi : 05 Mayıs 2012 22:54
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Survivor Anıl Tetik Kimdir, Anıl Tetik Resimleri,Anıl Tetik,survivor Anıl Tetik,survivor anıl,Anıl Tetik biyografisi.

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında yarışan ve gönüllüler takımından bir kişinin yarışamayacağı açıklanması sonrası apar topar ve ani bir kararla yarışmaya katılan ANIL Tetik ardından Ünlüler takımına Gönüllüler tarafından gönderilen yarışmacı oldu. Yaptığımız araştırmalar sonucu ANIL Tetik’in yaklaşık 100 kilo olduğu ve ardından hızlı bir şekilde kilo vererek bu hale geldiğini duyduk. Peki Survivor Anıl Kimdir? Survivor ANIL Tetik 100 Kilo nasıl oldu? Anıl Tetik 100 kiloluk hali.

Survivor ANIL TETiK Foto Galeri

ANIL Tetik Kimdir?

ANIL Tetik İstanbul’da doğmuş ve uzun süredir İstanbul’da oturan, 20 yaşında ve Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. 100 Kilo olan Anıl Tetik motor hastası ve motor sporlarını seven biriyken ailesinin izin vermesiyle motor yarışlarına katılmak için 100 kilodan 4 ayda 77 kiloya düşerek tam 23 kilo vermiş. Ardından moto yarışlarana katılarak Türkiye Şampiyonu olan ANIL Tetik ardından Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasına katılmaya karar verir. Yarışmaya yedek olarak kabul edilen ANIL TETİK son anda yarışmaya dahil edildi. Şu anada kadar Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında elenmeden birleşme partisinede kadar gelen ANIL Tetik Ünlüler takımından birleşmeye katılacak 5 kişiden biri olmaya hak kazandı. Motor yarışlarından tam 3 Türkiye Birinciliği olan ANIL Tetik Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında büyük hayran kitlesiyle yarışmaya devam ediyor.

Survivor Anıl Tetik Kimdir? Anıl Tetik Resimleri, Anıl Tetik, Anıl Tetik biyografisi, Anıl Tetik Resimleri, survivor anıl, survivor Anıl Tetik.

Sponsorlu Baglantılar

Kelimeler :

  • anil tetik sevgilisi
  • anıl tetik vikipedi
  • gözde çığacı vikipedi
  • anıl tetik hangi takımlı
  • anıl tetik ve sevgilisi

Diğer Haberler

İlgili Yazılar

REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GALERİ
Benim Stilim Özden Cerrahoğlu Kimdir? Fotoğrafları
HD Hayvan Fotoğrafları
Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy Fotoğrafları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
GAZETE MANŞETLERİ
REKLAMLAR
SOSYAL AĞLAR
REKLAMLAR