Oktay Kaynarca ve Melek Angun Evlendi

  Eklenme Tarihi : 02 Temmuz 2012 11:19
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Oktay Kaynarca daha önce nişanlandığı reklamcı Melek Angun ile dünya evine girdi. Melek Angun ile evlenen Oktay Kaynarca’nın mutluluğu yüzünden okunurken, düğünleri ise Kilyos’ta yapıldı.

Kilyos’ta bulunan Solar Beach’te yapılan düğünün masraflarının 250 bin tl tuttuğu öğrenildi. Kumsal’da yapılan düğünün nikah kıyılma sırasında dalgaların içinde kıyının en ucunda yapıldığı belirtildi. Oktay Kaynarca ve Melek Argun’un Kilyos’ta yapılan bu sürpriz düğününe Mahsun Kırmızıgül, Şahin Özer, Kenan İmirzalıoğlu, Olgun Şimşek, Erkan Petekkaya, Ece Uslu, Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan, Wilma Elles, Yonca Evcimik, Metin Şentürk, Sinan Çetin, Abdullah Oğuz, Mehmet Ali Erbil, Stelyo Pipis, Ercan Saatçi, Ahmet Bayer, Kerem Alışık, Songül Öden, Bekir Aksoy, Hande Subaşı, Erkan Can, Ozan Güven, Dilara Endican, Petek Dinçöz, Can Tanrıyar, Kubat, Pelin Akat, Müjdat Gezen, Naz Elmas, Begüm Kütük, Mehmet Ali Oğuz, Pınar Aylin gibi isimlerde katıldı.

Oktay Kaynarca ve Melek Angun Evlendi mi?

Kenan Doğulu’nunda sahne aldığı düğünde dizi ve sinema oyuncusu Oktay Kaynarca ile reklamcı Melek Angun evlendi. Çiftin balayı için lüks ve kameralardan uzak bir yer seçtikleri konuşulurken, evliliğin sürpriz şekilde olması akıllarda soru işareti bıraktı.

Oktay Kaynarca ve Melek Angun Evlendi, Oktay Kaynarca evleniyor mu, Oktay Kaynarca evlendi mi, Oktay Kaynarca ve Melek Angun Evlendi mi, Oktay Kaynarca evleniyor, Oktay kaynarca kimle evleniyor, Oktay Kaynarca oynadığı diziler, Melek Argun kimdir, Oktay Kaynarca evlendiği kişi kim

Sponsorlu Baglantılar

Kelimeler :

  • oktay kaynarca kiminle evlendi
  • oktay kaynarca kiminle evli
  • hande subaşı gelinlik
  • oktay kaynarca kiminle evleniyor
  • oktay kaynarca kimle evli

REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GALERİ
Benim Stilim Özden Cerrahoğlu Kimdir? Fotoğrafları
HD Hayvan Fotoğrafları
Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy Fotoğrafları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
GAZETE MANŞETLERİ
REKLAMLAR
SOSYAL AĞLAR
REKLAMLAR