Çağla Şikel Alişan Neden Küs – Emre Altuğ nededi?

  Eklenme Tarihi : 22 Kasım 2011 19:36
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Alişan ve Çağla şikel neden dargınlar, Emre Altuğ Alişan’a nededi, Alişan Emre Altuğ’a twitter hesabından ne söyledi. Emre Altuğ Çağla Şikel Alişan küs mü? Neden küsler son durum nedir bütün bunlar haberde..

Ünlü şarkıcı Alişan askere gitmeden önce Çağla Şikel ile beraber yaptıkları program son bulmuştu. Çağla Şikel’e TRT1 ‘den program teklifi gelmiş ve yanında bir partner seçmesi istenmişti. Çağla Şikel ise önce Alişan ile durumu konuşmuş ancak, yapımcıların ve Çağla Şikel’in isteği üzerine Alişan’a haber vermeden eşi Emre Altuğ ile programı sunacağını kararlaştırmıştı. Bu durumu öğrenen Alişan ise Çağla ban bunu nasıl yaparsın diyerek Çağla Şikel’e küsmüş ve o günden sonra ikili hiç konuşmamıştı. Taki Alişan’a basın mensuplarının soru sormak istemesiyle Emre Altuğ’un “Sakın o soruyu sormayın, eğer sorarsanız giderim. O konuşup konuşup duruyor” cevabı vereceği güne kadar.

Alişan kızmış olacak ki Çağla Şikel’le hiç konuşmuyordu. Ancak, Emre Altuğ’un bu tavrını ve gazetecilere söylemini öğrenince dahada öfkelenmiş ki twitter hesabında “Benim hakkımda bugün eski bir arkadaş bir şeyler söylemiş. ‘Kendi kendine konuşuyor’ falan demiş. Kendi kendime değil de herkesle konuşursam güzel olmaz o arkadaş için… Efendiliğimi bozdurtmayın bana zorla… Bu son uyarı!!!!” yazarak herkese açık olan ve kişisel hesabında paylaştı.

“Efendiliğimi bozdurtmayın bana zorla” sözlerine Çağla Şikel yada eşi Emra Altuğ’dan cevap gelecek mi önümüzdeki günlerde belli olacak. Ancak, aradaki dargınlığın bitmesi imkansız gibi görünüyor.

Sponsorlu Baglantılar

Kelimeler :

  • zahide ikel
  • cala seker
  • alişanla çağla neden küstü
  • alisan ve cagla neden kustu
  • ala ikel alian

Diğer Haberler
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
En Güzel Kız Oyuncular 2015
POPÜLER HABERLER
GALERİ
Benim Stilim Özden Cerrahoğlu Kimdir? Fotoğrafları
HD Hayvan Fotoğrafları
Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy Fotoğrafları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
GAZETE MANŞETLERİ
REKLAMLAR
SOSYAL AĞLAR
REKLAMLAR