Beyazın Sultanı Seda Sayan Programda Şok Geçirdi

  Eklenme Tarihi : 05 Temmuz 2012 11:34
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun yıllardır Kanal D ekranlarında program yapan Seda Sayan bildiğiniz gibi Beyaz Tv’ye geçmiş ve Beyazın Sultanı programını yapmaya devam etmişti. Programına her zaman ki gibi aynı saatte devam eden Seda Sayan, programına konuk aldığı bir bayanın sözleri üzerine ağzı açık kaldı.

Seda Sayan Programı

Beyazın Sultanı programının konuğu Sibel Üresin, “Kocama ikinci eş için müsade ettim.” sözlerinin ardından bu kezde “Kocama arkadaşımı tavsiye ettim. Zaten istanbulda tek eşli kimse yok, herkes 2 eşli yaşıyor.” diyerek adeta programa bomba gibi düştü. Sözleriyle Seda Sayan’ıda şaşırtan Sibel Üresin söylediklerinin ardından Beyazın Sultanı Seda Sayan’ın bir süre şaşkın biçimde bakmasına sebep oldu.

Seda Sayan Beyazın Sultanı, Seda sayan programı, seda sayan resimler, Sibel Üresin kimdir, seda sayan tek eş polemiği, çift eşi diyen beyazın sultanı konuğu, Sibel Üresin söyledikleri, seda sayan beyazın sultanı özeti, seda sayan beyazın sultanı izle, seda sayan saat kaçta, seda sayan bugün yok mu, Sibel Üresin seda sayan konuğu, seda sayan şaşırdı, beyazın sultanı beyaz tv, Sibel Üresin çok eşlilik

Sponsorlu Baglantılar

Kelimeler :

  • seda sayan hangi kanalda 2013
  • seda sayan program
  • sibel üresin kimdir
  • seda sayan yeni sezonda hangi kanalda 2013
  • seda sayan programı hangi kanalda

Diğer Haberler

İlgili Yazılar

REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GALERİ
Benim Stilim Özden Cerrahoğlu Kimdir? Fotoğrafları
HD Hayvan Fotoğrafları
Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy Fotoğrafları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
GAZETE MANŞETLERİ
REKLAMLAR
SOSYAL AĞLAR
REKLAMLAR