Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Ayrıldı mı?

  Eklenme Tarihi : 07 Mart 2012 22:43
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun süredir Acun Ilıcalı ile birlikte olduğu iddia edilen Şeyma Subaşı Facebook’ta yayınladığı resimlerle birlikteliklerini ispatlayan 21 yaşındaki Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’nın yasak aşkı olduğunu inkar etmiyor.

Acun Ilıcalı’ya ait programda da kostüm sorumlusu olarak görev yapan Şeyma Subaşı ile birlikte oldukları fotoğraflarıyla ilgili Acun Ilıcalı’da açıklamada bulundu.

Şeyma Subaşı ile birliktelikleri hakkında herhangi bir açıklama yapmayan Acun Ilıcalı daha önceden açıklama yaptığını ve açıklamalarının çarpıtıldığını belirtti. Bu yüzden tekrar açıklamada bulunmayacağını söyleyen Acun Ilıcalı çıkan haberlerin ise sadece bir çeşit olduğunu söyledi.

Uçak’ta ve Yatta pozları bulunan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın bir karedeki kalpli pasta ile çektirdikleri fotoğraflar ise herkes tarafından ikilinin birlikte olduklarını ve büyük bir aşk yaşadıklarını akıllara getiriyor.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilalı birlikte mi, Şeyma Subaşı ve Acunlıcalı ayrıldı mı, Şeyma Subaşı foto galeri, acun ılıcalı Şeyma Subaşı ayrıldı mı, Şeyma Subaşı acun ılıcalı, Oses türkiye, Survivor, Şeyma Subaşı , Yeteneksizsiniz Türkiye , Show Tv izle, Şeyma Subaşı Acun ılıcalı Resim galeri, Şeyma Subaşı kimdir, Acun ılıcalının yeni sevgilisi kimdir, acun ılıcalının sevgilisi Şeyma Subaşı

Sponsorlu Baglantılar

Kelimeler :

  • acun ılıcalı boşandımı
  • acun ılıcalı şeyma subaşı ayrıldı mı
  • seyma subasi acun ilicali ayrildimi
  • acun ve şeyma ayrıldı
  • acun ilicali sevgilisinden ayrildi

Diğer Haberler

İlgili Yazılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Sinem Özgenoğlu Fotoğrafları
POPÜLER HABERLER
GALERİ
Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy Fotoğrafları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
Elidor Miss Turkey Güzelleri 2014
One Direction Kimdir? Fotoğrafları
GAZETE MANŞETLERİ
REKLAMLAR
SOSYAL AĞLAR
REKLAMLAR