Kar Ne Zaman Yağacak?

  Eklenme Tarihi : 07 Ocak 2012 17:16
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

2012 yılına girmemize ve nerdeyse kışın ortasında olmamaza rağmen bazı kesimlere henüz kar yağmış değil. Özellikle büyük şehirlerde öğrenciler ve küçük yaştaki çocuklar tarafından heyecanla beklenen kar yağışı henüz gelmedi. Ancak, Erzurum, Iğdır ve daha birçok şehirde yılın ilk karları düşeli bir hayli oldu.

Peki 2012 yılında Kar Yağacak mı? Yağacaksa Kar Ne Zaman Yağar?

Bu soruların cevabını sizler için Meterolojiden aldığımız bilgiler ve yaptığımız araştırmalar sonucu veriyoruz. Öncelikle şunu belirtmekte yarar var. Tüm Türkiye önümüzdeki geceden itibaren yağışlı bir havanın etkisinde olacak. Beklenen yağışın birçok kesimde kar ve karla karışık yağmur şeklinde olması beklenirken, en çok merak edilen bölgelerden biri olan Marmara bölgesine ise Kar PAZAR günü yağacak.

Marmara, Ege, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu’nun güney ve batısı ile Eskişehir, Bolu, Zonguldak, Düzce, Erzurum ve Ağr bölgelerin yağışlı bunun dışında kalan diğer tüm bölgelerin bulutlu olacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji tarafından yapılan hava tahminlerine göre Marmara Bölgesinde bulunan İstanbul, Kocaeli, Yalova, Bursa, Manisa, Kütahya, Uşak, Denizli ve Antalyagibi şehirlerde yağmur ve sağanak, Erzincan, Erzurum, Tunceli, Bingöl, Muş, Van, Bitlis, Hakkari ve Şırnak gibi şehirlerde karla karışık yağmur ve kar yağacağı tahmin ediliyor.

Sponsorlu Baglantılar

Kelimeler :

  • ankarada pazar günü çok soğuk kar yağarmı 2014
  • ankarada cumartesi günü kar yağarmı 2014
  • ankarada pazar kar yağarmı çok soğuk 2014
  • manisaya kar yağacakmı 2014
  • adana nın dogu tarafına kar yagacak mı? son dakika

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
En Güzel Kız Oyuncular 2015
POPÜLER HABERLER
GALERİ
Arkaplan Fotoğrafları – HD Masaüstü Resimleri
Full HD Arkaplan Fotoğrafları
Benim Stilim Özden Cerrahoğlu Kimdir? Fotoğrafları
HD Hayvan Fotoğrafları
GAZETE MANŞETLERİ
REKLAMLAR
SOSYAL AĞLAR
REKLAMLAR