Kurban Bayramı Emekli Maaşları Erken Ödenecek

  Eklenme Tarihi : 17 Ekim 2012 17:59
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Emekliye çifte müjde. Kurban bayramından önce verilmesi planlanan emekli aylıkları bugünden itibaren ödenmeye başlanacak. Bakanlar kurulu tarafından verilen müjdeye ek olarak geçtiğimiz günlerde başlatılan ve emekli aylıklarının yanlış hesaplanması sonucu fazla maaş aldığı iddia edilen ve kesinti yapılacağı söylenenlerin kesintileri iptal edilirken, az maaş alan ve daha fazla maaşı hak eden emeklilerin maaşlarıda zamlı olarak ödenmeye başlanacak.

Emekli Maaşları Erken Ödenecek

Bayram öncesi alışveriş ve benzeri hazırlıklarını yapmak zorunda olan emekliler için müjde niteliğinde olan habere göre emekli aylıkları bu ay erken ödenecek. Bayram öncesi verilecek aylıklar 17 ekim 2012 tarihinde dağıtılmaya başlandı. 18 ve 19 ekim 2012 tarihlerinde ise tam olarak dağıtılması planlanan emekli aylıklarına ek olarak yetim ve dul aylıklarıda erken olarak ödenecek. SSK ve Bağkur emeklilerini kapsayan durum için emekli sandığınında dahil olup olmadığı konusunda açıklama yapılmazken, geçtiğimiz dönemlerde emekli sandığı emeklilerinin durumdan ayrı tutulduğu bilinerek bayram öncesi erken aylık alacaklar arasında bulunmadığı düşünülüyor.

Kurban Bayramı Öncesi Emekli Maaşları

Emekli, dul ve yetim aylıkları tahsis numarasına göre Kurban bayramı öncesi ödenecek olup, bu sayede bayram hazırlıkları, alışverişler ve benzeri giderler karşılanacak. Ancak, emekliler bayram öncesi paralarını harcadıktan sonra diğer ayı çıkarmakta zorlandıklarını söylemekte ve maaşlarının az olduğu konusunda şikayet etmektedirler. Sonuç itibariyle emekli aylıkları bayram öncesi ödenecek ve emeklilerin hesaplarında bulunacak. Dileyenler hesaplarından parayı çekebilecek dileyenler ise ay başında maaşlarını alabilecek.

Sponsorlu Baglantılar

Kelimeler :

  • emekli maaşları kurban bayramdan önce ödenecek mi 2014
  • kurban bayramında emekli maaşları
  • kurban bayramından önce emekli maaşları verilecekmi
  • emekli maaşları kurban bayramından önce ödenecekmi 2014
  • kurban bayramında maaşlar erken ödenecek

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
En Güzel Kız Oyuncular 2015
POPÜLER HABERLER
GALERİ
Benim Stilim Özden Cerrahoğlu Kimdir? Fotoğrafları
HD Hayvan Fotoğrafları
Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy Fotoğrafları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
GAZETE MANŞETLERİ
REKLAMLAR
SOSYAL AĞLAR
REKLAMLAR