Emekliye Ne Zaman Zam Yapılacak?

  Eklenme Tarihi : 17 Kasım 2011 19:54
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Emekliye Zam var mı? Şu sıralar emeklilerin merak ettiği konu bu oldu. Bağkur, SSK ve Emekli Sandığı emeklileri için zam var. Peki yaklaşık 2 milyon emekliyi ilgilendiren zam ne kadar olacak?

Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik ‘in intibak yasası çıkarılacağının ve bu yasa ile emeklilerin yaklaşık %72 sinin bundan olumlu yani artış ile yararlanacağını açıkladı.

Emekliye Ne Zaman Zam Yapılacak?

Çalıştığı günlerin farklı olması rağmen emekliler aynı maaşı alıyor. Örnek vermek gerekirse 5 bin günü olan emekli ile 9 bin günü olan emekli aynı oranda maaş alıyor. Bakan Çelik bu haksızlıkları gidermek için çalıştıklarını ve kısa zamanda çalışmalarını bitereceklerini belirtti.

Emekliye Ne Kadar Zam Yapılacak?

Türk Emekli-Sen Genel Başkanı Osman Özdemir ve Birleşik Emekliler Derneği Genel Başkanı Yücel Coşkun tarafından yapılan ortak açıklamada, memurlara, 103-264 YTL arasında değişen miktarlarda ek ödeme sağlandığı anımsatıldı.

Bunun dışında diğer emeklilere yapılacak zamlar henüz açıklanmış değil. Emeklilerin maaşlarını yetiremediğini ve zamları yetersiz bulduğunu biliyoruz. Son yıllarda emeklilere verilen zammın yeterli olmadığını biliyoruz.

Sponsorlu Baglantılar

Kelimeler :

  • emekliyezamvarmı
  • emeklizamvarmı
  • emekliye zam varmı
  • emekli zamları ne zaman verilecek
  • nezamanı zamı emeklie

REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GALERİ
Benim Stilim Özden Cerrahoğlu Kimdir? Fotoğrafları
HD Hayvan Fotoğrafları
Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy Fotoğrafları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
GAZETE MANŞETLERİ
REKLAMLAR
SOSYAL AĞLAR
REKLAMLAR